Dış Mekanda Oturma Bankları

Dış Mekanda Oturma Bankları

Bank, oturmanıza izin veren bir mobilya parçasıdır. İç ve dış mekanlar için bankları satın almayı düşünebilirsiniz. Kamusal alanlarda ve evde faydalıdırlar. Birçok insan bir bankta oturmayı ve çevrenin tadını çıkarmayı sever; banklar park ve bahçelerde harika özellikler yaratır. Dış mekan bankı tasarlamak ve inşa etmek, dışarıda oturmaktan hoşlananlar için eğlenceli bir projedir.

Açık havada oturma, zihinsel sağlığınızı iyileştirmek için harikadır. Açık havadar bir alanda oturmak, hayal kırıklıklarınızı serbest bırakmanıza ve rahatlamanıza olanak tanır. Bazı bankların, otururken rahat olmanıza yardımcı olacak sırtları vardır. Bir süre oturmayı planlıyorsanız, bunlar iyi seçimlerdir. Diğer banklarda oturma yeri yoktur, ancak çimenlik bir alanın veya kaldırımın yanına yerleştirilmiştir. Bunlar, oturup yoğun gününüzden bir mola vermenizi kolaylaştırır. İnsanlar dışarıda yemek yerken veya içerken oturacakları yerlerin olmasını severler. Bir bank, herkesin yeni kamusal alanınızın keyfini çıkarmasını sağlar!
Bankların çoğu oturmak için kullanılır, ancak aynı zamanda yemek ve içmek için mükemmel yerlerdir. Banklar tipik olarak masaların etrafına kurulur, bu nedenle yiyeceklere doğrudan yemeniz veya içmeniz için erişilebilir. Birçoğunda ayrıca yiyeceklerinizi taze ve soğuk tutmak için şemsiye kılıfları bulunur. Açık hava partilerine veya festivallere ev sahipliği yapmak istiyorsanız bunlar harika eklemelerdir. İnsanlar müziğinizi dinlerken sıralarınızdan yemek yemeyi sevecekler. Ayrıca, tadını çıkarırken yiyeceklerini serin tutabilecekler. İnsanların banklarınızdan yemek yemesine izin vermek, alanı ne kadar takdir ettiğinizi gösterir.

Bazı tasarımlar, oturma seçeneklerinize doğadan öğeler katar. Bir bank için doğal bir unsur, dünyanın kendisidir - bu nedenle 'topraklanmış' terimi. Oturma elemanı olarak ahşap yerine bitkileri kullanarak farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Hatta insanların doğrudan altındaki yere oturabilmeleri için bankınızın tabanına bitkiler bile yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde, hem iç hem de dış mekan öğelerini tek bir tasarım seçeneğinde birleştirirsiniz. İnsanlar, tezgahınızın tabanının ekstra doğal bir unsur olduğunu düşünecek; gerçekte, oturma bankınıza ekstra karakter kazandırmanın akıllıca bir yolu. Dış mekan oturma bankı, herhangi bir kamusal alana veya ev bahçesi alanına harika bir ektir. İnsanların yeme ve içme için rahat ve kolay erişilebilir koltuklara oturup düşünmelerini sağlar. Doğanın öğelerine dayalı düzinelerce yaratıcı tasarım arasından seçim yapın!

Oturma Bankları


Paylaş: